BASINDA BİZ NİSAN 2018

Haberler BASINDA BİZ NİSAN 2018

Bir vince ilk sahip olma maliyeti önemli olduğu gibi, kullanım maliyeti de çok önemlidir. Bu maliyetlendirmede  son dönemde enerji tasarrufu özelliği vinç seçiminde en öncelikli unsur olarak karşımıza çıkmaktadır. Çalışma alanı kısıtı olan firmalar için ise diğer belirleyici konu yer tasarrufudur. İşte tüm bu özelliklerde vinç üretimi, ciddi tecrübe ister. 

Vinç imalatı alanında 38 yıllık tecrübesi ile sektörün köklü firmalarından biri olan Vinçsan Yönetim Kurulu Üyesi ve Satış Pazarlama Direktörü Hakan Tekel ile bir araya gelerek yeni nesil vinçler ile ilgili bilgi aldık; “Her müşterimizin üretim hattı değişiklik gösterdiği için sektörün ihtiyaçlarına özel çözümler üreterek birçok ilke imza attık. Özellikle son dönemde müşterileirmiz kendilerine en uygun vinci talep etmenin yanında enerji tasarrufu özelliğine vurgu yapıyorlar. Ve çalışma alanı kısıtlı olan müşterilerimizde yer tasarrufu talepleri de alıyoruz. Biz de ürettiğimiz yeni modellerde kullanıcının bu ihtiyaçlarını ön plana çıkartıyoruz.”

Rejeneratif inverter sistemi ile sağlanan enerji tasarrufu özellikle yüksek kapasiteli hareketlerde ciddi maliyet avantajı getirmektedir. Kaldırdığı yükü olduğu yerde 360 derece döndürebilme özelliği de yer tasarrufu sağlayarak firmalara katkı sağlamaktadır. Bu tasarruflu vinçlerin fiyatlandırmasında esas olan, bu özellikli vinçleri maliyetleri fazla yükseltmeden üretebilmektir. Bu da ancak ciddi tecrübe ile mümkün olabilmektedir. 

2.300’den fazla çeşitli ebatlarda vinç imalatı yapmış Vinçsan ile tanışın; Vincsan.Com
 

 

HABER ORTAK

https://www.haberortak.com/91851-enerji-ve-yer-tasarrufu-saglayan-yeni-nesil-vincler/