Biz Kimiz ?

Hakkımızda

1979 yılından beri Türkiye Sanayi'nin içinde çeşitli tonaj ve ebatlarda vinç imalatı yapmış olan şirketimiz, ülkemizin seçkin kuruluşlarına hizmet vermekten kıvanç duymaktadır.

Kaliteli ürün ve etkin satış sonrası müşteri hizmetlerini hedef alan firmamız, Türkiye'de kendi alanında önde gelen kuruluşlardan birisidir. Vinç konusunda FEM, DIN veya CMAA normlarına uygun imalat yapan firmamız 1988 yılından bu yana TSE Kalite Belgeli ürünler sunmaktadır.

Firmamız 2002 yılında ISO 9001 kalite sistemini kurmuş ve bu konuda sürekli iyileştirme çalışmalarına devam etmektedir.

Kuruluşumuz Elektrikli Ceraskal, Gezer Köprü Vinçleri, Portal Vinç, Özel Kaldırma ve Taşıma Makineleri imalatı yanısıra, Çelik Konstrüksiyon İmalatı konularında uzmanlaşmıştır.

Yurt dışında da özellikle ABD, Almanya, Arnavutluk, Azerbaycan, Bahreyn, Birleşik Arap Emirlikleri, Cezayir, Etiyopya, Fas, Fransa, Fildişi Sahilleri, İspanya, Kazakistan, Kamerun, Kosova, Libya, Mısır, Rusya, Sudan, Suudi Arabistan, Tanzanya, Tunus, Türkmenistan, Umman’da memnun müşterilerimize hizmet vermekten mutlu ve gururluyuz.

Vinçsan’daki tecrübeli, yüksek motivasyonlu mühendisler ve teknisyenler, özel çözümler üretmek amacıyla bir araya gelerek bilgi birikimlerini ve tecrübelerini, müşterilerin fikirleriyle birleştirerek en kaliteli, ekonomik ve hızlı çözümler üretirler.

İstanbul Pendik-Dolayoba'da bulunan üretim tesislerimiz 10.000m² üretim alanına sahiptir.

Gebze Demirciler mevkinde 60.000 m² arazimizde bulunan tesisimizde robotik kaynak ve lazer kesimin yanısıra özel iklimlendirilmiş boya holümüz ile güncel teknolojiyi takip etmekteyiz.